Шахрай-невдаха Андрій Дудник п’є горілку і слухає балалайку

28.04.2021 16:11 Шахрай-невдаха Андрій Дудник п’є горілку і слухає балалайку

Частина третя. Першу частину читати тут. Другу частину — тут.

Рейдер-невдаха Андрій Дудник намагався збільшити хабара суддям Київського апеляційного суду з 700 тисяч доларів до півтора мільйони. Одначе отримав відмову. Про це повідомляє наше надійне джерело в суді.

Після цього він п’ять днів не відповідав на телефонні дзвінки. Коли раніше у Дудника виникали проблеми, то він частенько ішов у запой на кілька днів. Можливо, і зараз він розпочав боротьбу не лише із забудовниками, а й із зеленим змієм.

Нагадаємо, що у вересні минулого року  київська прокуратура  вручила   підозру групі осіб, що шантажувала забудовників, які споруджували житловий комплекс  на Подолі в Києві. Проти них було відкрито кримінальне провадження. І на чолі цієї групи стояв власник ТОВ “Фінансова компанія “Геліос” Андрій Дудник, який вже неодноразово світився в якості рейдера. 

Андрій Дудник намагався рейдернути будинок, який споруджується на земельній ділянці, що належить Українському товариству сліпих. Частина квартир новобудови, згідно з угодою, має перейти цій громадській організації  “Українське товариство сліпих”. Причина рейдерської активності Дудника в тому, що новобудова перешкоджає його планам спорудити по сусідству елітну школу. Але тепер йому і його друзякам світить до десяти років ув’язнення.

Наш кореспондент хотів застати його вдома за адресою: вулиця Воздвиженська, 29-б, кв.3 і 4 (що він має), але зненацька наткнувся на жінку явно не важкої поведінки, яка прямувала у під’їзд, де живе Дудник. За невеличку винагороду консьєржка повідомила, що пані прямувала саме до квартири, де мешкає Дудник.

Коли за дві години вона поверталася назад, то її зустрів чоловік, ймовірно, сутенер.

-Ну як? - запитав він.

- Розплатився щедро, - відповіла вона, - але в нього не стоїть, мені довелося імітувати оргазм. А ще він мене примушував пити з горла  і слухати балалайку.

Продовження обміну враженнями вашому кореспондентові не вдалося підслухати. Однак з почутого вдалося зрозуміти, що добровільний вигнанець настільки допився, що вже ні не що не здатен.

А відносно слухання балалайки, то це не він сам грав. Коли Дудник свого часу працював в українській філії російського “Альфа-банку”, то часто мотався у відрядження до Москви. Певне, любив там екзотичні зібрання з випивкою і бухлом. На таких збіговиськах можна було спостерігати дівчат у сарафанах і хлопців у косоворотках. У них особливим шиком вважалося випити з лаптя. Це піднімало російський дух і посилювало патріотизм. Дудник теж спробував і йому сподобалося. Після цього він іноді у компаніях найближчих друзів пропонував пити з лаптів, які привіз із Росії.

А ще там слухали у записах балалаєчників, які грали російські поп-мелодії. Особливо Дуднику сподобалася “Миллион алых роз” І “Боже, царя храни”. Він привіз з Москви кілька дисків балалаєчної музики.

Це складно перевірити, але ходять плітки, що коли він іде в запой, то сам-один слухає балалайку і п’є з лаптя. Але хто зна. Може, правду кажуть. А може, брешуть. У самого Дудника з’ясувати неможливо, оскільки він не відповідає на дзвінки.

Треба нагадати, що Дудник засвітився не лише в історії із забудовником, але й інших шахрайських схемах.

Коли збанкрутував “Дельта банк” Дудник зібрав навколо себе групу шахраїв, які мали відношення до цього банку і володіли інсайдерською інформацією. І тепер вони намагаються приписувати борги колишнім клієнтам цього банку і скачувати їх. Докладніше можна про це прочитати тут. 

З такими апетитами рейдер Дудник може отримати не десять, а значно більше років.

Наступним разом наш кореспондент планує зазирнути до будинку Дудника в котеджному містечку “Золота рибка” у селі Лебедівка під Києвом.

Вадим Доброшлях

Copyright © 2010 "Досье". Разработка сайтов WebUnion При полном или частичном воспроизведении материалов ссылка на www.dosye.com.ua обязательна (для интернет-ресурсов - гиперссылка). Администрация сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
Адрес редакции: [email protected]